Poznawaj świat z tą serią książek dla dzieci

Marta Gajewska-Kustra i Joanna Kłos to autorki współpracujące ze sobą od lat. Ich najbardziej popularną serią są przygody młodego Pucia. To cykl skierowany do najmłodszych czytelników w wieku przedszkolnym, w którym odbiorcy mają szansę nie tylko zapoznać się z zabawną opowieścią, ale i poznać nowe słownictwo. Co przygotowały autorki pucio na wsi w swojej nowej książce? Jakie walory posiada ta opowieść? 

Co robi się na wsi?

Tym razem główny bohater serii trafia na wieś. Choć spędza tam wakacje, to w międzyczasie udaje mu się zapoznać z okoliczną fauną i florą. Pucio poznaje też mieszkańców wsi oraz zwierzęta rolne. Uczy się o tym, jak takie gospodarstwo funkcjonuje i co można na jego terenie wyprodukować. Zaczyna też rozumieć, jak obchodzić się dobrze ze zwierzętami oraz w jaki sposób i czym je karmić. To świetna książka edukacyjna pozwalająca maluchom na odkrycie nowych, nieznanych im dotąd obszarów świata. Pucio na wsi nie tylko rozwija wiedzę i słownictwo małych czytelników (w każdym tomie dzieci uczą się nowych słów), ale i zachęca do otwartości na innych oraz rozwija ciekawość tego, co dookoła nas.

Najwyższa jakość wykonania

Każda nowa część przygód Pucia zachwyca pod względem technicznym. Książka jest zaprojektowana tak, aby nie tylko przykuć uwagę dziecka, ale zatrzymać ją na dłużej. Tomy są krótkie i treściwe, a czcionka odpowiednio duża oraz czytelna. Dodatkowo opowiadania ilustrowane są atrakcyjnymi i kolorowymi grafikami ułatwiającymi dzieciom zwizualizowanie sobie przedmiotów czy miejsc.

O czym jest książka Pucio na wsi autorstwa Marty Galewskiej-Kustry i Joanny Kłos:

– książka skierowana do najmłodszych czytelników,

– kolejna część opowieści o przygodach Pucia,

– każdy tom skupia się na jednym temacie,

– nauka słownictwa, czytania i mówienia,

– zachęta do kreatywnego działania,

– bogato ilustrowana historia,

– rozwija umiejętność sprawnego opowiadania,

– świetne walory edukacyjno-rozrywkowe.